KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123366
nr 1612 3366
Elisabeth Ekwall (nutida), efter Helene Schjerfbeck. Signerad, daterad 2022, Olja på duk, 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:08:44
12/4 13:17:10